Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Adventy > Maďarsko

Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko 2020

Bohaté lidové tradice a termální lázně, to vás provází v Maďarsku na každém kroku a adventní zájezdy jsou dobrá příležitost k tomu poznat obojí v celé kráse. Budapešť láká a zve na procházku po vánočních trzích v duchu ryzího folklóru, kde najdete látkové suvenýry s krásnými výšivkami, k tomu pravé maďarské klobásy, salámy, víno a pálinka, zkrátka tradiční maďarský advent. V chladném počasí pak přijdou obzvlášť vhod termální lázně, které na adventních zájezdech nemohou chybět - např. Széchényi nebo Gellért.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť - na tržnici si můžete vybrat z vynikajících maďarských klobás
Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť - na tržnici si můžete vybrat z vynikajících maďarských klobás Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, vnitřní bazény Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - adventní Budapešť Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Harkány - vnitřní bazén Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť - Velká tržnice a typiclé produkty země - paprika a víno Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť, půvaby a kouzlo adventu Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko, Pécs, interiér mešity paši kazima Gázího Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Harkány - termální lázně, vnitřní bazén Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť, adventní stánky Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko, Pécs, zájezdní hostinec (dílo najznámějšího a nejslavnějšího maďarského architekta Makovace) Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko - Budapešť - Belvárošský farní kostel, nejstarší ve městě, zal. kol r. 1000, ve 14.stol přest., 1723 zbarokizován


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Pohodový víkend - Adventy - Maďarsko 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny