Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Adventy > Německo

Pohodový víkend - Adventy - Německo 2020

Německo je země pro adventní zájezdy jako stvořená - nabízí nepřeberné množství atrakcí a všechny jsou od nás snadno a rychle dostupné.
Velká města Norimberk , Regensburg a Pasov a jejich vyhlášené adventní trhy, Mnichov s bohatými uměleckými sbírkami i nedaleké termální lázně Erding , moderní Berlín a jedinečný exotický svět Tropické ostrovy, pohádkové zámky Ludvíka Bavorského, romantický Berchtesgaden a jeho solné doly a termály, Drážďany a slavnostní Festival štól , kouzelná hrázděná města Rothenburg, Bamberg či Würzburg, ve kterých se člověk cítí opravdu jako v pohádce.
Malebné uličky a náměstí, skvělé adventní trhy, svařené víno, klobásy, vůně koření, všudypřítomné betlémy a pravá vánoční nálada - to vše vám zprostředkují naše adventní zájezdy.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Adventy - Německo - adventní Ruedesheim s krásou vánočních ozdob
Pohodový víkend - Adventy - Německo - adventní Ruedesheim s krásou vánočních ozdob Pohodový víkend - Adventy - Německo - Bavorsko - kouzelná atmosféra adventu Pohodový víkend - Adventy - Německo - Harz - což si dát svařené víno Pohodový víkend - Adventy - Německo - advent a ozdoby na stromeček Pohodový víkend - Adventy - Německo - adventní Norimberk - typické norimberské perníky Pohodový víkend - Adventy - Německo -  Rothenburg - krása hrázděných staveb je stejná ve všech ročních obdobích Pohodový víkend - Adventy - Německo - Mnichov - předvánoční Marienplatz Pohodový víkend - Adventy - Německo - adventní trhy Pohodový víkend - Adventy - Německo - Heidelberg - adventní trhy Pohodový víkend - Adventy - Německo - Drážďany - vánoční trhy


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Pohodový víkend - Adventy - Německo 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny