Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Adventy > Rakousko

Pohodový víkend - Adventy - Rakousko 2020

Rakousko , snadno dostupná země s nesčetnými atrakcemi pro turisty - milovníky umění, přírodních krás i lázní - se v čase adventu stává skutečně pohádkovým světem. Průvody pekelných bytostí s koňskými povozy a fantastickými maskami, živí andílci, mechanické betlémy, perníkové chaloupky, jezerní hladiny, v níž se zrcadlí magická světla, fasády domů proměněné v adventní kalendáře, ledové jestličky... nic z toho nebude chybět v nabídce adventních zájezdů
Adventní zájezdy vás zavedou na nádherné adventní trhy ve velkých městech, kde najdete tradiční suvenýry, jesličky, vůně svařáčků, poznáte advent na nádvoří zámků a klášterů, vinné sklepy a četné termální lázně s vodními atrakcemi a luxusním světem saun - Geinberg a jeho Karibská laguna, lázně Aqua Dome , údolí horkých pramenů Gastein , císařská lázeňská letoviska Bad Ischl a lázně Baden , Bad Schallerbach a jeho fantastické aquaparky.
Na adventních zájezdech můžete poznat vyzdobenou Vídeň a přitom navštívit i některé z muzeí či galerií, krásná městečka Solné komory i adventní Salcburk, Štýrsko s atraktivním adventem v Mariazellu i Štýrském Hradci , opravdová vánoční města Štýr a Wels nebo idylické Tyrolsko v srdci zasněžených Alp . Ať už dáte mezi adventními zájezdy přednost čemukoli, čeká vás příjemný víkend naplněný skvělými zážitky.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - zimní Salzburg
Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - zimní Salzburg Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - kouzlo adventní Vídně Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Klosterneuburk, vánoční trhy, jesličky Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Vídeň - slavnostní nálada adventu vládne v ulicích Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Štýrsko - Štýrský Hradec (Graz), Kunsthaus, také nazývaný Friendly Alien (Přátelský mimozemšťan) má zobrazovat živou hmotu, dokončen 2003, arch. P.Cook a C.Fournier, stálá výstavní síň Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Štýrský Hradec - pečené kaštany Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - předvánoční trhy lákají malé i velké Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Klosterneuburk, vánoční trhy Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Vídeň - orloj s postavou  římského císaře Marka Aurelia (I), číselník o průměru 4 metry Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Schladming, Krampuslauf, slavnost plná čertů a nezemských příšer Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Vídeň - vídeňská drožka patří k obrazu města Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Štýrský Hradec - Mauzoleum Ferdinanda II., 1614-38 ve stylu manýrismu Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Vídeň - Hundertwasser Haus, kavárna v objektu Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Vídeň - výstavní pavilon secese, 1898 Pohodový víkend - Adventy - Rakousko - Salzburg, adventní trh


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Pohodový víkend - Adventy - Rakousko 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny