Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Víkendy a týdny v horách > Francie

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie 2020

Pokud máte málo volného času, můžete si vyrazit do Francie na prodloužený víkend. Je to ideální příležitost pro to, poznat Paříž , projít se po všech známých místech, navštívit proslulá muzea a galerie, okusit atmosféru kaváren a barů. Z Paříže není daleko k proslulým zámkům na Loiře a i v bližším okolí je rozseto množství královských a šlechtických sídel, která stojí alespoň za krátkou návštěvu během prodlouženého víkendu. Anebo si vyjet na prodloužený víkend do Alsaska , pohádkově krásného kraje na rozhraní Francie a Německa , potěšit se pohledem na hrázděná městečka a zelené lesy a ochutnat lahodné víno.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Languedoc , Cabaret
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Languedoc , Cabaret Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Quercy, Cahors Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Quercy, St Cirq Lapopie Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Quercy, Pech Merle, jeskyně s malbami neolitického člověka Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Cévennes, Cirque de Navacelles Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie, Normandie, Mont St. Michel Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Bretaň - Carnac Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Provence - Camargue, proslavení bílí koně Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Přímořské Alpy - Parc National du Mercantour, Údolí zázraků Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Provence - kaňon řeky Verdon Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Provence - Ardeche, skalní most Pont d´Arc vznikl asi před půl milionem let a je 54 m vysoký Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie - Provence - na vrcholu Saint Viktoir


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Francie 2021 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny