Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Víkendy a týdny v horách > Itálie

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie 2020

Pokud máte málo času a chcete si užít alespoň prodloužený víkend v Itálii , je z čeho vybírat. Nádherné Benátky leží blízko a o prodlouženém víkendu zbude čas i na muzea a galerie, ostrovy Murano a Burano a třeba i na lesk a veselí karnevalu či zářijové slavnosti gondol . Také k prohlídce Říma a Florencie se nejlépe hodí prodloužený víkend. Přitom můžete poznat i něco z atraktivního okolí těchto měst - památky Toskánska , anebo římskou vilu v Tivoli a etruské hrobky v Cerveteri. Další kulturní zážitky nabízí víkendy s operou ve Veroně . A pokud dáváte přednost odpočinku a termálním lázním, co takhle prodloužený víkend na rajském ostrově Ischia .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie - Kalábrie - Capo Spulico
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie - Kalábrie - Capo Spulico Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie, Dolomity, Gruppo di Sella Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie - Madesimo - panoráma hor a kamenných střech Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie - Dolomity - zahrada Dolomit Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie - Ligurie - Cinque Terre, Monterosso


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Itálie 2021 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny