Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Víkendy a týdny v horách > Německo

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo 2020

Německo - země, která leží na dosah ruky a je tedy vhodná pro zájezd na prodloužený víkend. Překládá pestrou nabídku půvabných hrázděných městeček, hradů, zámků, kostelů, galerií, ale i kouzelné přírody Porýní či Schwarzwaldu nebo moderní architektury Berlína i Hamburku. O prodlouženém víkendu můžete navštívit podivuhodné zámky bavorského krále Ludvíka II. , navštívit pohádkový kraj Harz , užít si největší evropský aquapark nebo termální solné lázně v Berchtesgadenu . A co teprve prodloužený víkend v čase předvánočním, v čase kouzla adventů, vánočních ozdob, hořících svíček a svařeného vína.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo - Schwarzwald - Kaltenbronn Wildsee
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo - Schwarzwald - Kaltenbronn Wildsee Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo - Národní park Berchtesgaden leží na hranicích s Rakouskem a tvoří ho vápencové  Berchtesgadenské Alpy Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo - Schwarzwald - lesnaté hřebeny pohoří přesahují tisíc metrů Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo - Bavorsko - masiv Watzmann a pod ním se choulí Berchtesgaden


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Německo 2021 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny