Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Víkendy a týdny v horách > Polsko

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko 2020

Prodloužený víkend do sousední země s návštěvou historického klenotu Krakova - města, které bývalo hlavním městem Polska a jeho četné památky přežily bez úhony i druhou světovou válku. Poznáte také další polské památky na seznamu UNESCO - solný důl Vělička s unikátními kaplemi ze soli, poutní místo Kalwaria Zebrzydowska . O prodlouženém víkendu můžete navštívit i smutně proslulý památník v Osvětimi , projít se v národním parku Ojcow, zastavit se v moravské Kroměříži či si užít trochu turistiky a relaxu v Beskydech.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko, Hory Stolove, pískovcové věže se tyčí vysoko nad korunami stromů
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko, Hory Stolove, pískovcové věže se tyčí vysoko nad korunami stromů Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko - NP Gory Stolowe - pohled na Broumovské stěny v ČR Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko - NP Ojcow Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko - NP Gory Stolowe - pískovcové věže Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko - NP Ojcow - skalní most Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko - NP Gory Stolowe - pískovcové věže na Velké Hejšovině


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Polsko 2021 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny