Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Pohodový víkend > Víkendy a týdny v horách > Slovinsko

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko 2020

Chcete si dopřát hodně zážitků, nemáte mnoho času a chcete hodně vidět? Tak co vyrazit do Slovinska na prodloužený víkend? Slovinsko je ráj pro poznávací zájezdy a díky snadné dostupnosti je lze navštívit i o prodlouženém víkendu. Turistika v Julských Alpách , úchvatné scenérie jezer Bled a Bohinj, památky Lublaně, relax v Mořském parku Laguna a lázních Ptuj , malebná podhorská krajina (údolí Vipavy ), překrásné jeskyně Krasu - Postojna a Škocjanské jamy , ušlechtilí bílí koně v Lipici, dobrá vína a chutná gastronomie. Prodložený víkend do Slovinska dokáže přinést mnoho těchto radostí.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - Dvojno jezero
Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - Dvojno jezero Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Lublaň, náměstí se secesními domy Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - údolí Tamar Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko -  Postojenská jeskyně, největší krasová jeskyně v Evropě Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - Triglav přes kosodřevinu Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - jezero Bohinj, podvečer a rybář Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - propast Velká Dolina, součást systému Škocjanských jeskyní, UNESCO Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko -  Postojenské jeskyně, největší jeskynní komplex Evropy, přes 20 km podzemních chodeb Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - sedlo Vraca Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko - Julské Alpy - Protěž alpská


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Pohodový víkend - Víkendy a týdny v horách - Slovinsko 2021 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny